ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Безпека

Вибираючи компанію, яка встановить Вам натяжну стелю, обов’язково запитайте, якими балонами користуються монтажники під час встановлення. І якщо це звичайні металеві балони, ні в якому разі не звертайтеся до цієї фірми. Тому що використання таких балонів завжди є ризиком, лотереєю, яка забирає життя. Низка вибухів у житлових будинках по всій Україні сталася саме від звичайних металевих газових балонів.

Наші монтажники працюють виключно із сертифікованими вибухобезпечними полімерно-композитними газовими балонами, які не вибухають за жодних умов. Ціна їх у 5-6 разів вища за звичайні металеві, але це виправдані витрати, тому що безпека понад усе! Це найважливіше правило!

У чому полягає безпека таких балонів?

Полімерно-композитні газові балони абсолютно вибухобезпечні. Це нове покоління найбезпечніших балонів. Такі властивості забезпечується унікальною технологією виробництва та використанням інноваційних високоякісних матеріалів. Балони виготовляються з композитного матеріалу, що складається із скловолоконної нитки, покритої епоксидною смолою, іншими стабілізуючими речовинами, а також добавками, що захищають від ультрафіолету. Це з’єднання є дуже міцним, надійним та довговічним. Для зручності експлуатації та пом’якшення ударів балон поміщений у полімерний кожух.