ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Підтримка

Наша компанія пропонує послуги з ремонту натяжних стель: як полотна, так і всієї конструкції, на якій воно тримається. Головне, негайно після виявлення неполадки звернутися до нас. Найближчим часом приїдуть фахівці і професійно відновлять натяжну стелю – вона буде виглядати як нова (якщо, звичайно, пошкодження не надто серйозне).

Установка натяжної стелі – довговічний спосіб обробки приміщення. За умови правильної експлуатації вони прослужать Вам десятиліття. Тому ремонт натяжних стель практично незатребувана послуга. Проте, зрідка відбуваються ситуації, коли і натяжні стелі потребують «швидкої допомоги». Які ж це ситуації? 

Ось і всі причини ремонту. Щоб мінімізувати шанси зіткнутися із цією не дуже приємною процедурою:

1. Вибирайте надійну фірму-установника, яка дає гарантію не тільки на стелю, а й на монтаж.

Наша компанія дає максимальну гарантію на стелю – 12 років, на монтаж – 3 роки.

2. Уважно вивчіть інструкцію з експлуатації натяжних стель. У ній прописані всі рекомендації, які допоможуть Вам зберегти натяжну стелю у відмінному стані багато років.

Ми надаємо таку інструкцію із договором.

3. Затоплення, звичайно, не передбачиш, але в цьому перевага натяжних стель – вони надійно захистять Ваше приміщення. Після зливу води монтажниками і невеликої процедури, що відновлює, вони повернуться в початкове положення, ніби нічого і не сталося.