ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Дворівнева натяжна стеля

Дворівнева натяжна стеля – це сучасна конструкція з 2-х рівнів, виконана з натяжного полотна та спеціальних алюмінієвих профілів, яким можна надати практично будь-якої форми. Служать як прикраса інтер’єру, так і несуть функціональне навантаження: зонують кімнату та приховують під собою інженерні комунікації. Такий варіант обробки стелі – один з найпрактичніших і найзручніших для будь-яких видів приміщень: якщо у вас квартира-студія, то дворівневі стелі допоможуть розділити простір на зони і красиво обіграти невелику площу. Якщо у вас велика квартира, то за допомогою такої конструкції можна відмінно урізноманітнити інтер’єр: виділити рівні іншим кольором або наголосити на освітленні.

Натяжні стелі в два яруси успішно реалізуються в інтер’єрах міських квартир, приватних будинків та різних громадських закладів. Але, на жаль, така конструкція не завжди актуальна для приміщень з низькими стелями, так як для її встановлення доведеться пожертвувати до 10, або навіть більше сантиметрами висоти. Що стосується форми двоярусної конструкції, то вона може бути найрізноманітнішою: від строгої геометричної до закругленої та хвилястої.

Установка дворівневих стель дозволять відійти від традиційного оформлення і реалізувати безліч креативних рішень у питанні освітлення. У такій конструкції можна використовувати традиційні люстри, вбудовані, накладні, підвісні світильники, контурне підсвічування, світло по периметру, а також приховане підсвічування різного типу. При цьому Вам не обов’язково використовувати одні світлові елементи – Ви завжди можете ефектно комбінувати їх в різному поєднанні. Дворівневі натяжні конструкції підходять практично для будь-якого приміщення та дозволяють створювати на стельовому просторі справжні шедеври.

Популярність дворівневих натяжних стель пояснюється їх перевагами:

  • Універсальність. Вони підходять будь-яким кімнатам квартири чи будинку. Ми пропонуємо рішення як для приміщень із підвищеною вологістю – кухонь, ванних, санвузлів – так і для спалень, віталень, дитячих.
  • Мінімальні втрати висоти. Для монтажу доводиться відступати від стельової плити лише 3-7 сантиметрів. Якщо це видається критичним, використовуються глянцеві натяжні стелі, що візуально розширює приміщення.
  • Простота монтажу. Монтажні роботи виробляють мінімум будівельного сміття (лише під час свердління під час монтажу кріпильних елементів).
  • Різноманітність. Полотна, що натягуються, можуть бути будь-якого відтінку. Можлива імітація іншого матеріалу – штукатурки, побілки, тканини, паперу, шкіри, мармуру. Підтримується фотодрук.

 

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

  • Якісні та безпечні матеріали
  • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
  • Персональні знижки
  • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
  • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультацію