ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Магнітні трекові світильники

Світло – інструмент моделювання простору, створення стилю приміщення та затишку у ньому. Традиційно всі світильники поділяються на декоративні, призначення яких — прикрашати, і технічні, чи архітектурні. Їхнє завдання — добре та рівномірно висвітлювати простір, створювати настрій, атмосферу. Популярності набули трекові системи, які збираються за принципом модульного конструктора: на металевому профілі-треку, всередині якого розташовуються електричні контакти, монтуються різноманітні світильники.

У конструкції світильників передбачені магніти, а в корпусі шинопроводу є металеве осереддя. Саме воно притягує до себе магніт у світильнику, надійно утримуючи останній на вибраному місці. Також у корпусі профілю встановлена ​​струмопровідна плата, на яку подається напруга живлення всього в 24 В – тому експлуатація світильників повністю безпечна.

Для запуску потрібний блок живлення. Його вибір залежить від кількості світильників, які планується включити до системи. Щоб перемістити світильник із однієї точки шинопроводу в іншу, досить просто зняти його та вставити у потрібне місце у профілі. Магнітні трекові системи підходять для освітлення житлових та комерційних просторів. Функціональні та стильні, вони здатні задовольнити навіть найвибагливіші запити на якість та рівні освітленості будь-якого приміщення. Трекові світильники бездоганно вписуються в офісний інтер’єр, підкреслюючи солідність компанії. Вони ідеально виглядають у просторі фірмових магазинів, бутиків, салонів, дозволяючи точно розставляти світлові акценти виділення певних зон. Ще одна сфера, в якій дуже популярні трекові системи, – виставкові зали та комплекси. Що стосується житлових приміщень, магнітні трекові світильники сподобаються всім, хто цінує комфорт. Системи дозволяють досягти оптимального рівня освітлення, ергономічно зонувати простір.

Шинопроводи для магнітних треків бувають:

  • Накладні (стандартний варіант, кріпиться за допомогою шурупів безпосередньо до стіни або стелі)
  • вбудовані (встановлюється у підготовлену нішу у стелі чи стіні)
  • підвісні (за допомогою спеціальних тросів)

Залежно від конкретної моделі світильника використовують світлодіоди різного світлового спектру: холодного білого, нейтрально білого, теплого білого спектру.

Переваги магнітної трекової системи:

  • висока енергоекономічність
  • простий та швидкий монтаж
  • легка зміна розташування світильників
  • можливість розміщення на стелі та стінах, світлового зонування простору
  • безпечна напруга 24 В