ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Світлові лінії

Світлові лінії виглядають стильно та зонують приміщення. Їхня головна перевага — рівномірно і яскраво освітлюють кімнату, надають їй певного стилю. Світлові лінії на стелі можуть використовуватися для основного освітлення, головне правильно підібрати модель лінії, кількість і потужність джерел світла.

Зараз перехід світлових ліній зі стелі на стіни і навпаки дуже популярний прийом у дизайні інтер’єру та освітленні. Важливою особливістю застосування є необхідність стикування світлових ліній у місці зустрічі натяжної стелі та стін, що вимагає грамотної взаємодії всіх майстрів з обробки. Повинні збігатися розміри і типи розсіювачів, бажано використовувати моделі, що підходять і для гіпсокартону, і для натяжних стель. Ми можемо запропонувати для проекту декілька профілів, які підходять для такого використання.

Одним з різновидів світлових ліній є світлові кільця. Світлові кільця виготовляються на виробництві заздалегідь за розмірами. Габарити та потужність обчислюються за параметрами освітленості для приміщення. Кілець може бути декілька маленьких або одне велике, все залежить від проекту.

Світлові лінії поділяються на відкриті та закриті. Відкриті лінії виглядають як ніша в стелі і візуально надає стелі складнішого вигляду. Джерело світла (високоякісні світлодіодні стрічки) встановлюються з двох сторін за бортами, таким чином, що їх не можна помітити. Візуально у стелі утворюється ніша з якої йде світло. Відкриті світлові лінії часто використовують у сучасному дизайні, підкреслюючи геометрію кімнати і надаючи їй розсіюючого освітлення.

Закриті виглядають як смуги на стелі. Приховані лінії добре підійдуть тим, хто не хоче, щоби наявність підсвічування можна було визначити при вимкнених світлодіодах. У такому стані у вас буде ідеально рівна, біла стеля.

Світлові лінії можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, зокрема:

  • Для житлових приміщень – на кухні, дитячі, вітальні, коридори, квартири-студії тощо.
  • Для комерційних приміщень – вестибюлі, офіси, ювелірні салони, кафе та ресторани.
  • Для басейнів – великі простори, в яких світлові лінії дозволяють у т.ч. позбутися ефекту провису полотна, розділяючи одне велике полотно на кілька менших за площею

 

Переваги встановлення світлових ліній:

  • оригінальний та ефектний дизайн, що відповідає останнім тенденціям;
  • можливість зонування простору за рахунок додаткового або декоративного підсвічування;
  • маскування комунікацій та дефектів стелі;
  • виправлення геометрії приміщення за рахунок звуження чи розширення простору;
  • скорочення витрати електроенергії на освітлення кімнати