ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Декоративні полотна

Просте фарбування приміщень давно пішло в минуле, сьогодні актуальне набагато більш вишукане оздоблення та красивий зовнішній вигляд, якщо хочеться за результатами ремонту отримати дійсно привабливий та незвичайний інтер’єр.

Серед елітних декоративних полотен найвідоміші перламутр, металік та напівпрозора плівка для натяжних стель. Ми постійно збільшуємо різноманітність видів елітних вінілових фактур. Це полотна різних кольорів із незвичайними візерунками, що імітують дорогі тканини, дзеркала, фотодрук, сніг та нічне небо.

Перламутр – це напівпрозора плівка одночасно схожа на сатинову та шовкову тканину, дзеркальне, глянцеве полотно, поєднуючи у собі всю красу цих поверхонь. Перламутрова фактура вважається найкращою серед елітних плівок класу «люкс». Вона має переливається всіма кольорами райдуги і сяє, немов дорогоцінний діамант, візуально збільшуючи простір в кімнаті.

Плівка металік створить в приміщенні фантастично багатий дизайн за допомогою сяяння дорогоцінних металів. Вона являє собою товсту плівку з зернистою текстурою і характерним блиском, яка в точності передає текстуру металу.

Якщо при оформленні стелі використати напівпрозоре полотно, ми отримаємо ефект стелі-світильника. За допомогою фотодруку ваша стеля з легкістю перетвориться на великий акваріум, прозорий дах, вікна або ілюмінатори. Якщо нанести на плівку малюнок зоряного неба або фото галактик, ви будете милуватися надзвичайною красою цього витвору мистецтва.  

Дзеркальна стеля виготовляється з плівки, яка має 100% відбиваючу золоту або срібну поверхню. Надає бездоганного вигляду будь-якому приміщенню, але в побуті дещо вибаглива, адже видалити з такої поверхні навіть відбиток пальця надзвичайно складно.

Шовкова натяжна стеля. Назва фактури “шовк” говорить сама за себе. Цю плівку неможливо називати вініловим полотном, адже над головою вона переливається, як найніжніший шовк. М’який блиск і оригінальна неоднорідність відрізняють поверхню такої стелі.

Також до категорії декоративних належать прикрашені фотодруком натяжні стелі. Сучасні технології дозволяють створювати неймовірно реалістичні зображення. За бажанням ви можете замовити синє весняне небо, улюбленого героя своєї дитини, квіти, орнамент або щось інше – тут взагалі немає жодних обмежень.

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

  • Якісні та безпечні матеріали
  • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
  • Персональні знижки
  • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
  • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультацію