ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Натяжна стеля 3D

Натяжні стелі 3D – це декоративні стельові покриття з ілюзією тривимірного простору. Ефект досягається шляхом встановлення підвісної конструкції з полімерного матеріалу.

Для досягнення такого ефекту застосовуються сучасні технології одержання візуального об’єму на натяжних стелях:

 • Нанесення фотодруку на тканину або ПВХ плівку. При виборі матеріалу враховуються властивості. При необхідності вентиляції рекомендується тканинне полотно. Якщо важлива герметичність, підійде плівка, яка може бути матовою, глянсовою чи сатиновою. Звертайте увагу, що чим сильніше відображення, тим яскравішим буде малюнок.
 • Проста або складна конструкція. Об’ємні стелі поєднуються з профільними системами без щілин, нішами, підсвічуваннями, тіньовими зазорами. Можна створити неповторний дизайн, який підкреслюватиме вашу індивідуальність.

Об’ємні натяжні стелі 3D мають різноманітну об’ємну форму і є одними з найскладніших у виконанні. Основою таких стель є каркас, який в залежності від бажаної форми може збиратися з різних матеріалів і мати різну конструкцію. Найпоширеніші форми 3D стель: хвилі (дюни), арки, конуси, також ефект плавного переходу деталей інтер’єру в стелю. Досить часто в 3D стелях застосовуються фрагменти з напівпрозорими полотнами та прихованим підсвічуванням.

Застосовуючи фотодрук, можна замовити повне чи часткове нанесення малюнка на полотно. Найбільший об’єм у геометричних фігур та вітражів. Якщо замовити фотодрук на напівпрозорому полотні та вкласти світлодіодне підсвічування, то вся поверхня працюватиме як нічник. Однак, натяжні стелі 3D підійдуть не для всіх приміщень. У невеликій кімнаті така складна конструкція може ще більше зменшити простір, тому що об’ємні стелі все ж таки вимагають запасу по висоті.

Натяжні стелі з 3D ефектом добре виглядають як у заміському будинку, так і квартирі. Їх можна встановлювати у будь-якому приміщенні. Такі стелі бувають будь-яких відтінків та кольорів, а 3D зображення завжди виглядають оригінально.

Натяжні конструкції з тривимірним ефектом мають безліч переваг. Але, крім бездоганного та дуже креативного зовнішнього вигляду, можна виділити:

 • приховування будь-яких нерівностей старого перекриття;
 • поділ приміщення на зони;
 • маскування комунікаційних систем;
 • можливість встановлення навіть у кімнаті з готовим ремонтом.

Натяжні стелі – це зручно, практично і неймовірно красиво, а вигідно їх купити вам допоможе наша компанія. Ми гарантуємо бездоганний зовнішній вигляд, найновіші та оригінальні варіанти виконання, якісні матеріали та надійність реалізованих проектів. Разом з нами ви зможете втілити в життя будь-яку, навіть найсміливішу і незвичайнішу ідею!

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

 • Якісні та безпечні матеріали
 • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
 • Персональні знижки
 • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
 • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультації