ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Натяжна стеля з декоративною вставкою

Натяжні стелі – простий та ефектний спосіб декору, за допомогою якого можна вирішити безліч дизайнерських завдань. Особливість такої конструкції полягає в утворенні технологічного зазору між стіною і натягнутим полотном, або між декількома рівнями натяжної селі. Для маскування цього зазору застосовують декоративну вставку. Декоративна вставка для натяжних стель встановлюється по периметру приміщення, а також між полотнами дворівневих і однорівневих конструкцій для того, щоб приховати технологічний зазор між полотном натяжної стелі та стіною, а також між полотнами натяжної стелі під час їх стикування. Декоративну вставку виготовляють із полімерних матеріалів, що сприяє її міцності та гнучкості. За допомогою декоративної вставки можна виділити стелю як основний елемент, а можна її взагалі приховати, зробити невидимою.

Декоративні вставки мають різноманітну форму, яка залежить від типу використовуваного під час встановлення стелі профілю.

Велике значення має колір декоративної вставки, адже вона має гармонійно доповнювати конструкцію і в повній мірі виконувати декоративні функції. Тому при виборі кольору декоративної вставки, ми рекомендуємо дотримуватись наступних правил:

  • Найкраще обирати колір вставки, який відповідає кольору стелі
  • Якщо ви обираєте інший колір, бажано під колір вставки обрати ще деякі елементи декору
  • Зверніть увагу, якщо обрати вставку під колір покриття, це візуально зробить стелю ширшою. В деяких приміщеннях цей прийом дуже доречно використовують наші дизайнери.
  • Використання декоративної вставки контрастного кольору доречне тільки при ідеально рівних стінах, так як вона приверне увагу до натяжної стелі, або певної її частини і всі недоліки будуть виділятися.

Декоративні вставки для натяжних стель можуть бути у вигляді стельового плінтусу, маскувальної стрічки, або декоративного шнура. Стельовий плінтус виглядає дуже стильно і привабливо, а також можливе встановлення ефектного освітлення. Ширина плінтуса дозволяє приховати певні недоліки, проте він може «з’їдати» простір в приміщенні. У випадку демонтажу повторне встановлення його не можливе.

Стрічка візуально дозволяє збільшити простір приміщення. ЇЇ легко встановлювати і демонтувати. До того ж, після демонтажу її можна використовувати знову. Маскувальна стрічка дозволяє легко переклеїти шпалери в приміщенні. Видаливши її, можна просто просунути верхню частину шпалер у щілину між стелею і стіною, що утворилася, – при цьому не треба обрізати шпалери точно по краю стелі ризикуючи випадково пошкодити натяжну стелю. А відразу після наклейки шпалер, встановивши заглушку на місце, ви додатково щільно притиснете їх до стіни.

Декоративний шнур його ще називають кантом являє собою плетену мотузку він може бути виконаний з натуральних матеріалів проте найчастіше в його складі присутні штучні волокна встановлюється шнур у зазор між стіною та стелею також його часто використовують для оформлення конструкції в місці переходу рівнів стелі на вигляд найпростіші з них нагадують звичайну скручену мотузку виконану з матеріалу одного кольору також зустрічаються варіанти із вплетенням металевих ниток та різнокольорових волокон вибір найбільш відповідного канта залежить від кольору натяжної стелі оформлення стін та загального стилю інтер’єру.

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

  • Якісні та безпечні матеріали
  • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
  • Персональні знижки
  • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
  • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультацію