ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Натяжна стеля з друком

Натяжні стелі з фотодруком, або їх ще називають художні натяжні стелі створюються шляхом нанесення на полотно вибраного зображення, або його фрагменту. Для фотодруку підходять обидва варіанти полотен:

  • ПВХ плівка. При нанесенні чорнила не вступають в реакцію з плівкою, тому кольори залишаються яскравими і реалістичними, а зображення надовго залишаються якісними. Сама плівка може бути матовою, сатиновою, глянсовою або світлопропускною, білою або кольоровою в залежності від ваших власних уподобань та стилю інтер’єру.
  • Тканинні стелі з фотодруком. На гладку поверхню тканини легко наноситься рівномірне, якісне зображення. Ширина тканинних полотен досягає 5 метрів, що дає можливість реалізовувати найсміливіші дизайнерські ідеї.

Перейматися стійкістю фарб на картинці не варто. За рахунок глибокого проникнення в основу полотна, покриття можна мити за допомогою засобів для чищення, не боячись за їх збереження. Зображення виглядатиме ідеально.

Особливо добре матові або сатинові полотна підходять для друкування класичних сюжетів (наприклад, колекція класичних малюнків golden art). Якщо ж Ви хочете зробити свою стелю сяючою, або отримати ефект сяючого вітража, то в цьому випадку найкраще використовувати світлопропускні полотна з системою світлодіодного підсвічування. Глянцеві відмінно поєднуються зі світлодіодним підсвічуванням та точковими світильниками, підходить для фотодруку з більш насиченим кольором, добре відображає світло, візуально розширює простір.

Натяжні стелі з фотодруком можуть стати справжньою прикрасою в інтер’єрі. Для нанесення друку ми використовуємо тільки якісні УФ та екосольвентні чорнила, повністю дозволені для інтер’єрного використання.

Наша компанія здійснює виготовлення стель з фотодруком тільки за індивідуальним замовленням. Ми враховуємо всі побажання та естетичні уподобання замовника. Перед виготовленням остаточного варіанту клієнт отримує кольоропробу – невеликий зразок, який дасть повне уявлення про те, як виглядатиме яскравість колірної палітри в цілому.

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

  • Якісні та безпечні матеріали
  • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
  • Персональні знижки
  • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
  • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультацію