ARTINSTALL – європейські натяжні стелі в Києві та області

НАТЯЖНІ СТЕЛІ - Ваш інтер'єр стане довершеним

Паряща натяжна стеля

Інноваційна форма дизайнерського оформлення приміщення дозволяє візуально відокремити поверхню стелі таким чином, що це виглядає без видимої прив’язки до горизонтальних і вертикальних інтер’єрних ліній. Завдяки правильному підбору освітлення, стеля немов парить в просторі, наповнюючи приміщення магічним світлом. Цей тип натяжної стелі монтується спеціальним профілем, який має паз для світлодіодної стрічки. Стрічку можна встановлювати монохромну або різнокольорову. При чому стрічка не клеїться, а просто закладається в паз, що дає можливість її змінювати. Крім встановлення освітлення по периметру, в парящих натяжних стелях можна також встановлювати світильники різних типів і застосовувати приховану підсвітку.

Підсвітка по периметру однорівневої натяжної стелі ніби «стирає» границі між стелею та стінами, що візуально збільшує висоту приміщення. Парящі натяжні стелі також можна використовувати в багаторівневих конструкціях стелі. Різні рівні виглядають об’ємно, а підсвічування підкреслює їхній контур. Такий варіант допомагає зонувати приміщення.

Яскравість підсвітки можна регулювати за допомогою пульта дистанційного керування або за допомогою поворотного механізму на вимикачі. Обрати можна монохромну світлодіодну стрічку, та різнокольорову (RGB). У випадку встановлення RGB стрічки, ви можете обирати колір підсвітки за бажанням. Як і інші варіанти стелі, парящі натяжні стелі можна виготовляти з полівінідхлоридної плівки (ПВХ) та з тканини. Тканина і натяжна плівка можуть бути однотонні, кольорові, з частково нанесеним зображенням, або ж з яскравим малюнком на всій поверхні.

Варто відмітити, що візуально паряще біле полотно дуже схоже зі стелею з гіпсокартону, але від гіпсокартону його відділяє декілька переваг:

 • Бездоганний зовнішній вигляд, який не потребує особливого догляду, адже достатньо протерти таку стелю сухою або вологою ганчіркою
 • Матеріали, з яких виготовляються натяжні стелі мають стійкість до утворення конденсату
 • Тривалий експлуатаційний період та відсутність тріщин з часом
 • Захист приміщення від затоплення зверху. ПВХ полотно здатне розтягуватися та утримувати певну кількість води
 • Оригінальне виконання за рахунок застосування прихованих варіантів підсвітки
 • Невеликі приміщення роблять візуально більшими

Ефект парящої стелі доречно застосовувати для оздоблення квартир, стильних офісів, розважальних закладів та інших приміщень, де є потреба створення візуального об’єму та атмосферу затишку та комфорту.

Звертаючись в компанію ARTINSTALL, ви отримаєте:

 • Якісні та безпечні матеріали
 • Якісну роботу кваліфікованих спеціалістів
 • Персональні знижки
 • Реальну гарантію на матеріали і монтажні роботи
 • Високий рівень сервісу: безкоштовний замір та якісну консультацію